19:54
Осінній святковий ярмарок

Гарне свято – коли яскраві враження та настрій піднесений. Осінній святковий ярмарок у закладі дошкільної освіти №16 «Айболить» залишив теплі спогади, відчуття радості, затишку, родинної атмосфери.
З неабиякою фантазією та завзяттям підійшли до організації заходу батьківська громада, дошкільнята та працівники закладу. Вироби, а це випічка, желе, вироби з тіста, для ярмарки виготовили батьки з дітьми вдома, діти із вихователями у садочку та працівники закладу. Кожна група представила свій стіл з різноманітними смаколиками. Одягнені у святковий український одяг діти та батьки із захопленням поринули у веселу та яскраву круговерть ярмарку. Тут не тільки продавали, купували, співали, сміялися та ще й танцювали із головною господинею ярмарку пані Солохою.
Спільними зусиллями було створено справді святкову атмосферу з українськими народними піснями. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи. Ніхто не пішов із осіннього ярмарку без заряду позитивних емоцій та гарного настрою. Щиро дякуємо усім учасникам дійства за підготовку, організацію та участь у Ярмарку.

Переглядів: 45 | Додав: aibolitzdo
close