З чого ж почати вивчати англійську мову з дитиною?

Якщо один із батьків володіє англійською мовою на достатньому рівні та почуває себе досить впевнено, щоби говорити лише нею, то жодної інформації більше не потрібно. Просто розмовляйте з дитиною англійською мовою. Але (!) у такому випадку вам не можна буде використовувати українську або російську мову під час спілкування, нехай це роблять інші члени родини. Ви спілкуєтеся лише англійською! Це – метод “занурення в мовне середовище”.

Якщо ви не так досконало володієте англійською мовою, є й інші способи навчання дитини.

Перегляд англомовних мультфільмів. Зображення асоціативно допоможуть зрозуміти незнайомі слова.

Вивчення пісень та віршиків. Головне – не змушувати дитину повторювати, а зацікавити вивченням англійської мови. Адже діти в дошкільному віці можуть слухати, слухати довгий час – а потім повністю відтворити вірш або пісню. Є безліч дитячих каналів, де їх можна знайти:

ABCkidTV – Nursery Rhymes

Super Simple Songs

Teremok Baby: Англійська для дітей – Мяу-Мяу

KidsTV123

Kids TV – Nursery Rhymes And Children’s Songs

Super Simple

Вивчення слів та словосполучень англійською мовою. Використовуйте слова в контексті ситуацій та закріплюйте їх наочними образами.

Lingualeo

vocabulary.co.il

eslgamesplus.com

Читання разом із дитиною книжок англійською мовою. Діти “фотографують” слова й запам’ятовують їхній зовнішній вигляд. Навчанню читання допоможе чудовий сайт:

www.starfall.com

Книжки для читання з дитиною англійською мовою також можна знайти тут:

childrenslibrary.org

oxfordowl.co.uk

storynory.com

Використання активних та веселих ігр. Дитина й не помітить, що вона навчається під час гри.

abc.net.au

cambridgeenglish.orgLearning English => Parents and Children => Activities for children

thewiggles.com.au

britishcouncil.org

Якщо ж дитина не виявляє особливого бажання до занять або протестує (таке часто трапляється у віці 3-х років), то можна застосувати будь-яку ляльку, переконавши дитину, що це англієць чи англійка й розуміє лише англійську мову. Такий метод часто мотивує дітей до вивчення англійської мови.

Якщо виникають складнощі в проведенні занять самостійної організації, завжди є можливість обрати курс англійської мови для дітлахів уже з готовою програмою та матеріалами.

https://speak-n.ru/trying.html

https://www.muzzybbc.com/

https://www.duolingo.com/

https://www.memrise.com/

close